רויאל פיליפס (NYSE: PHG, AEX: PHIA), מובילה עולמית בטכנולוגיות בריאות, הציגה שירותי הגנת סייבר חדשים (Philips Cybersecurity Services) אשר נועדו כדי לבצע אינטגרציה ושיפור של פתרונות אבטחת מידע אסטרטגיים עבור לקוחות החברה. שירותי הגנת הסייבר של פיליפס כוללים סדרה של טכנולוגיות ושירותים מקצה-לקצה כדי להגן על המערכות, המכשור הרפואי ופתרונות התוכנה של הלקוחות, ללא תלות ביצרן, ולסייע להעצים את תהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית בתחום הבריאות.  
שירותי הגנת הסייבר המשולבים של פיליפס מבוססים על שיתוף פעולה חדש עם חברת CyberMDX הישראלית, ספקית מובילה של יכולות הגנת סייבר בתחום הבריאות המיועדות לסביבות דיגיטליות בבתי חולים ומשמשות למיפוי והערכה, ניתוח סיכונים של מכשור רפואי, תיעדוף אבטחת מידע, ניתוח ומודיעין איומים, מניעת חדירות ושירותי תמיכה. הנתונים והתובנות הנאספים באמצעות CyberMDX מהווים את הבסיס לפיתוח והטמעה של תוכנית הגנת סייבר מלאה המותאמת ללקוחות.   
שירותי הגנת הסייבר של פיליפס משמשים כפלטפורמה לשיתוף פעולה עם לקוחות בתחום הבריאות ומסייעים להגדיר ולהטמיע הגנה אסטרטגית וטקטית על תוכנות ומכשור רפואי. שירותי הגנת הסייבר תוכננו כדי להתאים את עצמם לצרכים הייחודיים של כל לקוח וסביבת הבריאות שלו – בין אם מדובר בצרכים קיימים או עתידיים. עם התפתחות הדרישות בתחום הגנת הסייבר, שירותי הגנת הסייבר של פיליפס יספקו הנחיה באשר לדרך ההסתגלות המתאימה כדי לספק הגנה ותמיכה מיטביות. בשלב הראשון, שירותי הגנת הסייבר יהיו זמינים בארה"ב וזמינותם תתרחב לאזורים גאוגרפיים נוספים בשנת 2021.

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות