בתום תהליך בן חצי שנה, בחרה לוריאל ישראל את צוות הסטודנטים המצטיינים שזכה בתחרות ברנדסטורם (BRANDSTORM) לחדשנות שיווקית של לוריאל לשנת 2023 – תחרות החדשנות הנערכת זו השנה ה-31.

בתחרות החדשנות השיווקית הגלובלית של קבוצת לוריאל הנערכת זו השנה ה-31, בחרה לוריאל ישראל את הצוות הזוכה שייצג את ישראל בתחרות הגלובלית: צוות PROFACE, מאונ' רייכמן, בהשתתפות דניאל הק ליאן נוימן ועמית חדד, מהתכנית למנהל עסקים ופסיכולוגיה בהתמחות בשיווק, ובהנחיית דר׳ טליה רימון מביה"ס אריסון למנהל-עסקים ועוזרת ההוראה אליזה כהן-סולאל, בוגרת אונ' רייכמן בעצמה.

נושא התחרות השנה אתגר את הסטודנטים להיכנס לעולמות הוירטואליים ולפצח את הקוד החדש של עולם הביוטי בעולמות של AR, AI, VR ו-Metaverse .
הקבוצה הזוכה, PROFACE, התבססה על תובנה צרכנית מדויקת הטוענת כי אין כיום בנמצא סרטוני הדרכה מותאמים אישית המלמדים טכניקות איפור, ועל ידי סריקה חכמה של תוי פנים ובאמצעות פרסונליזציה, ניתן לייצר לומדות אישיות (TUTORIALS) שיאפשרו לצרכניות להתאפר בצורה מדויקת ונכונה יותר ובעיקר – מותאמת פרסונלית לתווי הפנים שלהן. הפתרון הטכנולוגי שהציעו הסטודנטיות מאפשר מתן משוב מותאם אישית בזמן אמת, וכל זה באמצעות מסך הטלפון הנייד בלבד.

(קרדיט לוריאל)

הצוות הזוכה יתחרה מול סטודנטים מאוניברסיטאות מובילות בעולם על הזכות לייצג את ישראל בגמר הגדול בפריז ביוני. הסטודנטים מישראל הצטרפו ל-80,000 סטודנטים שהשתתפו השנה בתחרות בכל העולם. לקבוצה הזוכה בתחרות הגלובלית, תינתן הזכות להשתלב כמתמחים ל-3 חודשים במטה הראשי של לוריאל בפריז.

תחרות החדשנות הפתוחה הבינלאומית של קבוצת לוריאל – ברנדסטורם, היא מהתחרויות הגדולות בעולם המיועדות לסטודנטים ומתקיימת מזה 31 שנים, בהשתתפות כ-60 מדינות, ביניהן ישראל. בגמר העולמי של שנה שעברה נאספו כ-10,000 רעיונות חדשנות עסקית מהסטודנטים.

עקבו אחרינו – חדשות טכנולוגיה Techz

בגמר בישראל הציגו הסטודנטים את הפתרונות החדשניים שלהם לצוות השופטים שכלל את אלי שגיב, מנכ"ל לוריאל ישראל; ליבי אנגל-קזס, סמנכ"ל משאבי אנוש; ליאת אוליאל, סמנכ"לית שיווק דיגיטלי, דניאלה פרוסקי-שיאון סמנכ"לית תקשורת וקיימות, שי כץ מנהל קטגוריה טיפוח הפנים בחטיבת מוצרי הצריכה וספיר גביאן, מנהלת פרויקטים.

לדברי אלי שגיב, מנכ"ל לוריאל ישראל: "גם השנה, תחרות החדשנות העולמית ברנדסטורם מעניקה לסטודנטים מצטיינים התנסות מעשית והתמודדות אמיתית עם אתגרים קיימים בעולם העסקים התחרותי, כמו גם הזדמנות נדירה לזוכים להשתלב בהתמחות במטה לוריאל בפריז. עבור לוריאל, התוכנית מהווה הזדמנות כפולה: הן להיתרם מהרעיונות החדשניים שלהם והן לזהות טאלנטים ולגייסם לשורותיה. אני גאה ברעיונות היצירתיים שהציגו לנו הסטודנטים הישראלים ומאחל להם הצלחה בתחרות הבינלאומית של לוריאל".

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות