קבוצת המילטון, בבעלות משפחת אהרוני, ביצעה מהלך רכישה אסטרטגי והיא כיום היבואנית הרשמית של קבוצת הטכנולוגיה שכוללת את המותגים: Eufy, Soundcore, Anker ו- AnkerMake.

תחומי הפעילות של הקבוצה הם מטענים, כבלים , סוללות גיבוי, שואבי אבק, אוזניות מצלמות חכמות ומוצרי בית חכם

ANKER שנוסדה בשנת 2011 היא יצרנית גלובלית המתמחה בפיתוח וייצור מוצרי טעינה אלחוטית מתקדמים לטלפונים חכמים, מחשבים ניידים וטאבלטים. המותג שנחשב חלוץ בתחומו, מוכר מאוד בארצות הברית ומדורג בין המותגים המובילים בקטגוריה.

ל- ANKER מעל 200 מיליון מוצרים שנמכרו עד כה ב-146 מדינות ברחבי העולם, ANKER נחשבת כיום ליצרנית מס' 1 בעולם בתחום הטעינה למכשירים ניידים.

בין המוצרים שישווקו תחת המותג, מטענים חוטיים ואלחוטיים לטלפונים ניידים, מטענים ניידים (Power Banks) וכן מטענים ומפצלי שקעים למחשבים ניידים. כבלי הטעינה של ANKER הם מהבודדים אותם אפל משווקת בחנויות המותג שלה בארץ ובעולם ככאלה המאושרים להטענת המכשירים שלה.

כחלק מהפורטפוליו של ANKER ישווקו גם המותגים Soundcore המתמחה באוזניות ורמקולים ניידים, Eufy המציעה מוצרים חכמים קטנים, מצלמות אבטחה ביתיות ומוצרים לבית החכם.

פירז מהדי, מנכ"ל חטיבת ANKER במזרח התיכון ואסיה הביע את התלהבותו על המהלך: "שיתוף הפעולה שלנו עם קבוצת המילטון מהווה צעד משמעותי המראה מחויבות מצידנו לשוק הישראלי.  עם הניסיון והמומחיות של קבוצת המילטון יחד עם מגוון המוצרים הרחב שלנו במטענים ניידים, אביזרי בידור ואודיו, מערכות אבטחה חכמות ומוצרי חשמל מתקדמים, אנחנו מגיעים במטרה לשפר ולגוון את שוק האלקטרוניקה ומוצרי החשמל החכמים בישראל". חדשות טכנולוגיה Techz

רוני אהרוני סמנכ"לית השיווק של קבוצת המילטון מסרה : "קבוצת המילטון שמה לעצמה כחזון להיות בחזית הצגת פתרונות חדשניים לצרכן הישראלי ושיתוף פעולה יחד עם ענקית טכנולוגיה כמו ANKER רק מחזק את האידאל הזה. אנו נרגשים מאוד לקראת כניסתו של המותג מהמובילים בעולם, לתוך פרוטפוליו המותגים שלנו. החדשנות של  ANKER משקפת את המחויבות הבלתי פוסקת שלנו כקבוצה לשפר את חיי הלקוחות שלנו באמצעות טכנולוגיה מתקדמת במחירים משתלמים שוברי שוק".

מעצם קיום מהלך הרכישה של פעילות ANKER, קבוצת המילטון מבססת את כוחה בקטגוריות בהן כבר יש לה דריסת רגל משמעותית בזכות פעילות שיאומי. קבוצת המילטון צרפה אליה בשנה האחרונה גם את צמד המותגים המתמחים בעולמות הטיפוח לשוק הפרטי והמקצועי, Wahl ו- Moser.

אולי יעניין אותך גם לקרוא :

לעוד חדשות טכנולוגיה ועדכונים על בינה מלאכותית – מוזמנים לעקוב אחרינו באתר חדשות טכנולוגיה TechZ.co.il

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות