בהתגייסות מהירה נרתמה מטריקס לסייע בפרויקט של קופת חולים מאוחדת. הפרויקט אפשר לקופה למפות את הצרכים הייחודיים של למעלה מ- 50,000 בתי אב שפונו מבתיהם בעקבות מלחמת חרבות ברזל, על מנת לבצע התאמה אישית של השירותים שהם מקבלים במקום מגוריהם הזמני.


מלחמת חרבות ברזל, הביאה איתה אתגר חדש עבור קופות החולים שנדרשו להמשיך בטיפול רציף בקרב לקוחותיהם שהתפנו מבתיהם, ומתגוררים בבתי מלון, מתארחים אצל קרובים או בדירות שכורות ברחבי הארץ. כדי למפות את הצרכים החדשים של לקוחות מאוחדת, שהשתנו בין לילה בעקבות המלחמה, פנתה הקופה לחברת מטריקס כדי לסייע בפרויקט בזק, שמטרתו ליצור קשר עם לקוחות הקופה שפונו מבתיהם. הפרויקט עשה שימוש במערכת השירותים הפרואקטיביים שמציעה הקופה ללקוחותיה, על מנת לפנות למי שרישום מקום מגוריו נמצא באזור העימות וביקשה לשמוע מהם באופן ישיר על מקום מגוריהם הנוכחי ולהבין מהם מה שירותי הבריאות להם הם זקוקים בימים אלה.


לשם כך, פיתחו מומחי מטריקס פינטק ודיגיטל כלים שימפו את ערוץ התקשורת המתאים ביותר לפניה ללקוחות הקופה המפונים, ולאחר שהמערכת שלפה רשומות של למעלה מ- 50,000 בתי אב, קיבל כל ראש משפחה הודעה הכוללת טופס למילוי ועדכון פרטים, בו מופו גם השירותים הרפואיים הנדרשים. פרטים אלו שולבו ישירות במערכת CRM של מאוחדת, ממנה נגזרות משימות להמשך טיפול של הגורמים בשטח. חדשות טכנולוגיה Techz


עדי שחף-גלעד, מנהל מחלקת פיתוח שירות לקוחות במאוחדת: "המציאות שבה ביום אחד עשרות אלפי אנשים פונו מבתיהם למקום מגורים זמני חייבה אותנו להיערך במהירות על מנת לאתר את הכתובות החדשות של לקוחותינו, לשמור איתם על קשר, להמשיך לספק להם את מעטפת השירותים גם במיקום החדש, וליצור איתם קשר באופן יזום כדי לסייע להם בצרכים המיידים שלהם, לרבות אספקת תרופות ומעטפת של שירותי רווחה ובריאות הנפש. היה לנו צורך להגיע למספר רב של לקוחות תוך זמן קצר, ולשמחתנו מטריקס הרימה את הכפפה והצליחה להוביל יחד אתנו מהפכה ברפואה הפרואקטיבית."


מריה טרייזר, מנהלת מחלקת MS Dynamics 365 Business Apps במטריקסCRM : "המציאות המורכבת בה כולנו נמצאים מצריכה לא רק עבודה מהירה ואיכותית, אלא גם הבנה מלאה של תהליכים שיאפשרו לקצר את זמן המענה של הלקוח בשירות הנדרש. הפעילות הפרואקטיבית של מאוחדת מציבה אתגרים מעניינים שאנחנו שמחים לקחת בהם חלק ולספק את הפתרונות המתאימים ביותר".

אולי יעניין אותך גם :

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות