אם גם אתם מעוניינים לשאול ולברר את זכויותכם כעובדים בתקופת חירום ולא מעוניינים לחכות עוד בקו הטלפון, למשרד העבודה יש בשורה עבורכם. משרד העבודה השיק בימים אלו צ'אט בוט חדש, שירות חדשני שיוכל לענות ולסייע לכם במהירות. הצ'אט בוט החדש, מבוסס כמובן על טכנולוגיה מתקדמת של בינה מלאכותית, ותוכנן כך שיענה לכם בצא'ט על כל שאלות בתחום.

באיזה תחומים ניתן לשאול את הצ'אט הבוט?

הצ'אט בוט יודע לענות על נושאים שקשורים לתחום דיני עבודה, כמו למשל: מה הזכויות לעובדים שנמצאים כעת במילואים, עובדים במקומות חיונים, או הורים שיש להם ילדים קטנים. הצ'אט בוט החדש מבוסס על מידע עדכני של מומחים ממשרד העבודה, והוא כמובן גם יתעדכן כל הזמן בהתאם לחוקים והתקנות שיחוקקו. למשל, במידה והכנסת תחליט לשנות את גובה הפיצויים שמקבלים העובדים, הצ'אט בוט יעודכן ויענה בהתאם לפונים.

הצ'אט בוט החדש, שפותח בשיתוף מערך הדיגיטל הלאומי, הינו חלק מפרויקט הנימבוס הלאומי, שמטרתו מעבר בטוח של מחשוב משרדי הממשלה לפלטפורמת המחשוב בענן. חדשות טכנולוגיה Techz

קישור למעבר לצאט בוט משרד העבודה

בנוסף לצאט בוט, משרד העבודה ממשיך לתת מידע לציבור באמצעות מוקד מענה חירום מהיר ויעיל לטובת הציבור במספר 3080* וכן ובאמצעות דף הפייסבוק.

יואב בן צור, שר העבודה: "הדבר הראשון שעומד לנגד עינינו הוא השירות לציבור הן בשגרה וודאי בחירום. מתחילת הלחימה הנחיתי את כלל גורמי המקצוע במשרד לגבש מענים יצירתיים ולשמור על קשר בלתי אמצעי עם הציבור ולהזרים לו מידע חיוני. משרד העבודה הוכיח שיש באפשרותו לתת מענה טכנולוגי מהיר ואנחנו נחושים לחזק את המשק הישראלי והעובדים. יחד נצלח את כל האתגרים שעומדים בפנינו".

מנכ״ל משרד העבודה, ישראל אוזן: "מדובר בפריצת דרך בשירות הממשלתי הן לציבור העובדים והן למעסיקים. משרד העבודה נמצא בחוד החנית ומוביל את שוק התעסוקה ואת המשק בשעת חירום ולכן אנו מחויבים להתאימו למציאות המשתנה במהירות. מתחילת הלחימה המשרד נותן מענים למשק, כדי לשמור על רציפות תפקודית משקית ומגבש מענים חדשניים לאוכלוסיות מגוונות, בין היתר על ידי הקמת מוקד זכויות עובדים בחירום, תיקון חוקים לאיסור פיטורי עובדים ולהגנה גם על זכויותיהן של משפחות הנרצחים והחטופים ועוד. אנו נמשיך לפתח פתרונות נוספים לשמירה על זכויות העובדים ועל יציבות המשק".

לעוד חדשות טכנולוגיה ועדכונים על בינה מלאכותית – מוזמנים לעקוב אחרינו באתר חדשות טכנולוגיה TechZ.co.il

אולי יעניין אותך גם לקרוא :
חנות ישראלית: Fiverr ביוזמה חדשה לעידוד העצמאים – חדשות טכנולוגיה TechZ
חדש בטלגרם: אפשרות הגרלת מנויים בערוצים – חדשות טכנולוגיה TechZ
אתגר ברשת – צו 8 למען האנושות – חדשות טכנולוגיה TechZ
רונית מלר ועידו ספראי מונו לסמנכ"לים בחברת Bookaway – חדשות טכנולוגיה TechZ

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות