החל מה – 15 בדצמבר 2020, מצטרפת דימונה לקריית שמונה, בית שאן, כפר כנא, מועצה אזורית גולן, רעננה, בני ברק (גברים), ת"א ומזרח ירושלים – וגם בה תופעל תוכנית הסוכנות לעסקים קטנים והבינוניים – "יוזמים סטארט-אפ".
מטרת המסלול לסייע להקמת חברות הזנק חדשות באזור דימונה והסביבה.

מסלול "יוזמים סטארט-אפ" הוא מסלול חדשני, שפותח על ידי הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים בשיתוף עם חברות מקצועיות, ומיועד ליזמיות ויזמי סטארט-אפ בשלב הרעיון, אשר מעוניינים לבחון את קידום הרעיון שלהם לכדי סטארט-אפ מצליח.

                                                        PIXABAY


במסגרת המסלול עוברים המשתתפים שלבים שונים בהם יחשפו לידע הרלוונטי לפיתוח המיזם ויתנסו בכל שלב בדרך להקמת מיזם סטארט-אפ. המסלול יועבר על ידי מרצים מומחים שהגיעו מעולם היזמות הטכנולוגית, בעלי ניסיון בשטח והם ילוו את היזם משלב גיבוש הרעיון ועד שלב ההתנסות בהצגת "פיץ" למשקיעים.

שר הכלכלה והתעשייה , עמיר פרץ: " צמצום שוויון ההזדמנויות הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר להעצמת הצעירים המתגוררים בפריפריה. המיזם "יוזמים סטאט- אפ" , מאפשר ליזמים צעירים ללמוד על עולם הסטאטאפ מטובי המרצים בתחום, ולקבל ליווי צמוד עד להגשמת החלום. בהתאם לתפיסת עולמי, משרד הכלכלה ימשיך בפעילויות מגוונות לצמצם את פערי השוויון ולאפשר ליזמים צעירים למצות את הפוטנציאל שלהם, ללא קשר למקום מגוריהם"

מה כולל המסלול ?

1.קורס ייעודי בן 60 שעות אקדמיות שמטרתו היכרות עם עולם הסטארט אפ, הקניית כלים ומיומנויות לפתיחה -וניהול של חברת סטארט אפ.

2.ייעוץ עסקי שירות ייעוץ אישיים בהיקף של עד – 15 שעות בעלות מופחתת ליזם ולעסק

3.היזם/העסק זכאי לקבל ליווי לקבלת מימון מקרנות בעלות מופחתת באופן חד פעמי.

התוכנית מופעלת מזה כשנתיים ועד כה לקחו בה חלק כ-120 משתתפות ומשתתפים.

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות