Dynabook Europe (לשעבר טושיבה) הכריזה על שני מחשבים ניידים חדשים במשפחת ה-Tecra – 14” Tecra A40-J ו- 15” Tecra A50-J.  

כל אחד מהמחשבים החדשים תוכנן בקפידה כדי להתמודד עם אתגרי אבטחה וניהול שמציבה מגמת העבודה ההיברידית. תודות ל-BIOS בפיתוח עצמאי ושלל תכונות האבטחה, דוגמת מודול Trusted Platform (TPM) 2.0, הצפנה ברמה ארגונית וזיהו טביעת אצבע Windows Hello אופציונלית, כמו גם זיהוי פנים, שני המחשבים יכולים להגן על המשתמשים מפני איומים שונים, זאת בנוסף לעמידה בדרישות המחמירות של Secured-core PC של מיקרוסופט.  קורא כרטיסים חכם אופציונלי מוסיף עוד שכבת הגנה במידת הצורך. 

גם במצבים של עבודה מרחוק, מחלקות ה-IT יכולת לנטר מקרוב את מערכות המחשבים באמצעות שימוש ביכולות ניהול חכמות.  כך, Active Management Technology (AMT) של אינטל מאפשר גישה נוחה למחשבים* – גם מרחוק. היותו של ה-BIOS  פרי פיתוח עצמי של החברה מאפשר שדרוג וניהול מרחוק כדי לשמור על רמות אבטחה גבוהות.     

ביצועים מרשימים

ה- Tecra A40-J וה- Tecra A50-Jמפגינים ביצועים מרשימים שמאפשרים למשתמשים להשלים משימות ומהר. בנוסף למעבדי מתח גבוה מדור 11 28W של אינטל, זמין למשתמשים מבחר אפשרויות זכרון ואחסון, כולל זיכרון RAM בנפח של עד32GB  על 2x SO-DIMM DDR4 3200 ועד לאחסון SSD בנפח של 1TB בטכנולוגיית OPAL 2.0. מעבר לכך, הטכנולוגיה הגרפית Intel Iris X אף מתגברת את הביצועים כשהיא מושלמת על ידי טכנולוגיית קירור דואלית חדשה. שני המחשבים החדשים מדגימים חיי סוללה מרשימים – עד ל- 10.4 שעות¹ וזמני טעינה שמספקים עד 40% מהסוללה תוך 30 דקות כך שמשתמשים לא יכולים "להתקע בלי סוללה" בעת הצורך. 

״המחשבים האלה נבנו על בסיס נסיון הנדסי בן 35 שנה ובכלל קו מחשבי ה-Tecra ידוע בכל העולם עם עמידותם, הניידות שלהם ואלגנטיות עיצובם״, אומר דמיאן ז'אום, נשיא GmbHDynabook Europe. ״שתי התוספות למשפחה שאנו משיקים כיום נבנו בדיוק לפי אותם עקרונות שמשלבים את החידושים הטכנולוגיים שמאפשרים עבודה מכל מקום״. 

קרדיט דיינבוק

עבודה בנוחות ובסטייל

שני המחשבים תוכננו עם איזון בין ניידותם לביצועיהם ובעיצוב פרימיום חדש. A40-J במשקל 1.45 ק״ג* שתוכנן בעיקר לניידות מציע מסך גדול ולא מסנוור של 14” בגרסת HD או FHD בגודל של 18.9 מ״מ. המחשב השני, עם מסך 15” מציע מסך מעט גדול יותר במארז של 19.9 מ״מ. 

מהצד העיצובי שני המחשבים בעלי מסך עם מסגרת צרה במיוחד והפתיחה של המכסה מתבצעת בקלות רבה. המסכים בשני המקרים נפתחים ל-180 מעלות (מצב שטוח). ה- A40-J מציע כמה אופציות של מסך מגע לשימושיות גדולה יותר. המקלדת המוארת גדולה וכוללת משטח עכבר או משטח עכבר עם קורא טביעות אצבע מובנה, SecurePad אופציונלי – בשני הדגמים. ה- A50-J אף מצוייד במקלת נומרית. הצבע שנבחר ללפטופים החדשים הוא ״כחול-מסתורי״ וכולל שכבת צבע אנטי-בקטריאלית שמגינה על המשתמשים מ-99% מהחיידקים2

נשארים בקשר

שני מחשבי ה-Tecra החדשים כוללים שלל כלים לתגבור הפרודוקטיביות ושיתוף העבודה – מכל מקום. מצלמת ה-HD כוללת סוגר מובנה לשמירה על פרטיות, מנגנון ביטול רעשים, מיקרופונים איכותיים ורמקולים סטריאופוניים עם עיבוד אות בטכנולוגיית DTS מאפשרים שיחות וידאו ללא שום הפרעה מהסביבה 

קשוחים אמיתיים

המחשבים תוכננו ונבנו במרכזי הייצור והפיתוח של Dynabook ושם גם עברו את המבדקים הנוקשים ביותר לאימות קשיחותם – כולל מבחן MIL-STD-810H – התקן הצבאי החדש שמבטיח עבודה בכל סביבת עבודה ובחינת עמידות בחבטות, לחות, טמפרטורה ונפילות.  בנוסף, המקלדת חסרת המסגרת עמידה בהתזת נוזל** ומגנה על המחשב מנזק.

מתחברים להכל

בהגעה למשרד, או לעבודה מרחוק מהבית בין אם בסלון או במטבח, לשני המחשבים יש את כל מה שדרוש להתחבר. 2 יציאות USB-C התומכות ב Thunderbolt 4 מספקות טעינה מהירה, העברת נתונים וחיבור חיצוני לעד 4 מסכים. ניתן גם לחבר מגוון אביזרי עזר ותצוגה בקלות ביציאות HDMI 2.0, LAN ויציאות USB-A 3.2 בנוסף לחריץ מיקרו SD.  להשלמת החוויה ולחיבור אלחוטי מהיר ואמין במחשבים יש את Intel 802.11ax (WiFi 6) ואפילו אופציה לקישוריות LTE באמצעות מודם סלולרי מובנה שיהיה זמין מאוחר יותר השנה. 

המחשבים יהיה זמינים החל מחודש יולי 2021, באמצעות חברת ׳מפעיל׳. 

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות