בתקופה בה כולנו נמצאים בבית עקב הקורונה, הצורך והשימוש בקניות ברשת גובר.
להלן מספר טיפים, להגברת הבטיחות בתהליך הרכישה ברשת, המומלצים ע"י חברת Visa :
1.בדקו שכתובת האתר, שאתם גולשים בו מתחיל ב- https://. האות S בסופה של הכתובת היא האינדיקציה כי הגלישה הינה בטוחה.
2. היו דרוכים בעסקאות מול חו"ל – כדאי להירשם בכדי לקבל התראה על עסקה מול חו"ל. . במקרה שאתם רואים בחשבונכם חיובים מחו"ל שאתם לא מזהים, ספרו לחברת כרטיסי האשראי שלכם על מדיניות 'אפס האחריות' של חברת Visa, מדיניות אשר ייעודה לסייע בהשבת כספכם בעקבות בהונאה.
3. הכירו את ה- 'chargeback' בעסקאות מול ספקים מחו"ל – אם לא קיבלתם את השירותים או הסחורה אשר רכשתם דרך Visa, או אם בית העסק בחו"ל פשט את הרגל, תוכלו להשיב את כספכם באמצעות תהליך שנקרא "chargeback". אמנם לא מדובר בזכות על-פי חוק, אך זו הדרך של Visa לנסות ולהחזיר לכם את הכסף ששילמתם על טיסה כשחברת התעופה פשטה את הרגל, או על חולצה שהגיע במידה הלא הנכונה והחנות לא מסכימה לקבל אותה בחזרה.
4.  היזהרו מפישינג- שימו לב להודעות או שיחות טלפון חריגות שאתם מקבלים. אלו הן דרכים לנסות ולגנוב פרטים אישיים מכם, כמו מספר חשבון הבנק שלכם, שם משתמש או סיסמאות. אם ישנו ספק באמינות ההודעה שקיבלתם, אל תספקו את המידע שהלינק מבקש ועדיף שלא תפתחו את הלינק כלל.
5.עדכנו את מערכות ההפעלה – הקפידו תמיד לעדכן את המכשירים שלכם עם הגרסאות החדישות ביותר של מערכת ההפעלה. כל גרסה חדשה טומנת עוד רבדים של אבטחה ובטיחות בכדי להגן עליכם בצורה המיטבית.
אודות Visa Inc.:
Visa Inc. (NYSE: V) היא מובילה עולמית בתשלומים ניידים. המשימה שלנו היא לחבר את העולם באמצעות רשת התשלומים החדשנית, האמינה והבטוחה ביותר – ובכך לאפשר לצרכנים, לעסקים ולכלכלות לשגשג. רשת סליקת התשלומים המתקדמת שלנו, VisaNet, מאפשרת תשלומים מאובטחים ואמינים ברחבי העולם, ומסוגלת לטפל ביותר מ-65,000 עסקאות בשניה.

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות