עם הסרת הסגר ופתיחת המסחר הצפויה בקרוב, משיקה חברת Epson היצרנית העולמית המובילה בתחום עמדות מכירה, את הדור הבא של המדפסת לנקודות מכירה המותאמת במיוחד לשימוש במשאיות אוכל, ברים, בתי קפה, דוכני רחוב וקיוסקים. החידוש הגדול: מעבר למדפסת הקבלות המתקדמת, משולבים במערכת שני טאבלטים (מערכת הפעלה אנדרואיד או אפל) שמאפשרים תצוגה צבעונית ברורה הן למוכר והן לקונה או המשתמש. העמדות זכו לעיצוב עכשווי, מינימליסטי ויכולת לשלב בעמדה אחת את התצוגה על מסך במקביל להדפסה המיידית, והמידות הזעירות מאפשרות לפנות שטח יקר ערך על דלפקי המכירה.

דגם TM-m30II-S מיועד בעיקר לחנויות פופ-אפ, בתי קפה, מסעדות ודוכני אוכל רחוב ואף מתאים לשמש כפתרון עמדה לשירות עצמי, או הזמנה עצמית. העיצוב של העמדה מאפשר לשמור על דלפק נקי מכבלים וניצול יעיל של השטח והוא נראה אופנתי ועכשווי. מסך טאבלט אחד משמש את המוכרנים והטאבלט השני, המיועד לצרכן ושימושו, מספק פתרון מושלם לקמעונאים שמעוניינים להציג במהלך תהליכי הרכישה, מידע דינמי נוסף, דוגמת סרטוני וידאו ותמונות, לעידוד רכישה של מוצרים נוספים או משלימים. כן הוא מאפשר אופציות אינטראקטיביות כדוגמת בקשה לקבלת קבלה דיגיטלית למייל.

לטובת התקנת העמדה, אין צורך בתמיכה טכנית או אנשי IT שכן המוצר (האלחוטי) תוכנן לשימוש אינטואיטיבי של ״ישר מהקופסה״. לצורך ההפעלה Epson שיתפה פעולה עם מפתחי תוכנה, והתוצאה הסופית מצד אחד קלה ופשוטה, ולמשתמשים, מספק המוצר חוויה נינוחה וידידותית במיוחד.

לעוד עדכונים וחדשות טכנולוגיות – מוזמנים לעקוב אחרי האתר.

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות