הורטיקל החדש מספק לעסקים גישה לפרילנסרים שיסייעו להם בהפקת תובנות מניתוח נתונים, לרבות שירותי פתרונות אחסון, ניהול נתונים, אנליטיקה ואוטומציה.

חברת Fiverr המשנה את הדרך בה העולם עובד יחד, הכריזה היום על השקת ורטיקל חדש לשירותי דאטה.
מדובר בבשורה חדשה של חברת Fiverr המעוניינת כי השימוש במדעי נתונים ושירותי אנליטיקה יהיו נגישים לא רק לחברות גדולות בעלות תקציב משמעותי.

67% מהעסקים הקטנים מדווחים כי הם מוציאים יותר מ-10,000 דולר לשנה על שירותי אנליטיקה. השקעה במדעי הנתונים (Data Science ) ואנליטיקה מסייעת לחברות לקבל החלטות טובות יותר, להתייעל, ובסופו של דבר להגדיל את הכנסותיהן.

עסקים וחברות בעידן הדיגיטלי מונעים על ידי data . ב-2018 שוק הביג דאטה והאנליטיקה העסקית מוערך ב-169 מיליארד דולר. השימוש ב data משפר ומעצים את יכולתם של בעלי עסקים לקבל החלטות המבוססות על נתונים, מגמות ונתונים סטטיסטיים ייחודיים לעסק שהם מנהלים. אך מאחר וכמות המידע עצומה, מנהלים ובעלי עסקים זקוקים לכלים שיאפשרו להם לזקק את המידע הרלוונטי שיאפשר להם לקבל את ההחלטות הטובות ביותר לגבי אסטרטגיה וצמיחה.

"לעסקים קטנים ובינוניים צריכה להיות גישה לשירותים ותובנות בתחום ה data כפי שחברות גדולות מסוגלות לייצר ולהפיקכבר שנים. ואולם, 57%* מהעסקים הקטנים אומרים שאין להם את האנשים הנכונים הנדרשים במשימות מהסוג הזה". אמר מיכה קאופמן, מנכ"ל Fiverr. "מאחר וכל העסקים נאלצים כיום לעבור טרנספורמציה דיגיטלית , הצורך בתובנות מבוססות Data ימשיך ויגדל. בפתיחת ורטיקל המתמקד בשירותי Datar, Fiverr מספקת לעסקים את הגישה בלחיצת כפתור למאגר של אנשי מקצוע: אנליסטים מדעני נתונים ועוד. פרילנסרים אלה יכולים לסייע במתן שירותים שיעזרו לעסקים לקבל החלטות מבוססות Data על מנת להתייעל, להשתפר, ובסופו של דבר לצמוח. הורטיקל החדש משפר את חוויית המשתמש בFiverr ומספק מענה לביקוש הגדל לסוגי שירותים אלה."

אודות Fiverr

Fiverr שמה לעצמה מטרה לשנות את הדרך בה העולם עובד יחד. מעל לעשור Fiverr עומדת בחזית עתיד עולם העבודה ומחברת בין עסקים בכל הגדלים לבין פרילנסרים מיומנים המציעים שירותים דיגיטליים ביותר מ-500 קטגוריות ותשעה ורטיקלים ביניהם עיצוב גרפי, שיווק דיגיטלי, תכנות, וידאו, אנימציה ועוד. בשנים עשר החודשים שהסתיימו ב- 30 בספטמבר 2020, יותר מ- 3 מיליון לקוחות רכשו באמצעות הפלטפורמה מגוון רחב של שירותים מפרילנסרים ביותר מ- 160 מדינות ברחבי העולם. אנו מזמינים אתכם להיות חלק מעתיד העבודה ולבקר אותנו ב –  Fiverr.com

הנתונים מתבססים על המקורות:

*https://1path.com/blog/data-visualization/data-analytics-survey-results/
**https://www.statista.com/statistics/551501/worldwide-big-data-business-analytics-revenue/

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות