חברת GARMIN,החברה העולמית המתמחה בפיתוח וייצור טכנולוגיה לבישה וחכמה לאורח חיים בריא וספורטיבי, באמצעות היבואן הרשמי בישראל: רונלייט, משיקה כעת את סדרת Venu SQ 2 ובה שני שעוני ספורט חכמים – Venu SQ 2 ו-Venu SQ 2 Music המשלבים צבעים אופנתיים ומסך AMOLED מתקדם.

לאלו שמעוניינים לקחת איתם את המוזיקה שלהם לכל מקום, ה-Venu SQ 2 Music כולל בתוכו אפשרות אחסון מוזיקה להאזנה חופשית ללא סמארטפון, עם אוזניות Bluetooth בלבד. בשילוב עם מדדי בריאות וכושר יומיומיים ופונקציות ניטור בריאות וכושר מתקדמות, מסך מגע AMOLED מתקדם ואיכותי, בהיר וקל לקריאה ולניווט מהיר, מעל 25 פעילויות ספורט מובנות ועד 11 ימי פעילות ללא טעינה (לטענת החברה), סדרת Venu SQ 2 תאפשר למשתמשים לשמור על אורח חיים בריא 24/7. בנוסף, השעונים כוללים אפשרות לתשלום מאובטח מהשעון באמצעות Garmin Pay.

סדרת Venu SQ 2 מיוחדת בכך שהיא הופכת את הקישור בין גוף ונפש לאינטואיטיבי בעזרת תכונות מגוונות כמו ניטור רמת האנרגיה בגוף על מנת למצוא את הזמן הנכון לספורט ולנצל את הזמן הנכון למנוחה, ניטור קצב לב והתראות על פעילות חריגה 24/7, ניתוח שינה מתקדם, מעקב אחר רמות סטרס והצעות מותאמות אישית להתמודדות עימו ומעקב אחר מחזור והיריון בעזרת חיבור לאפליקציית Garmin Connect.

פעילויות הספורט הרבות כוללות בין היתר הליכה, ריצה, טניס, יוגה ועוד – כך שתמיד קל למצוא את הדרך הנוחה ביותר לעקוב אחר הביצועים באימון המתאים לכם. השעונים מגיעים עם תמיכה בעברית מלאה גם בשעון וגם באפליקציה, ומתאימים למערכות ההפעלה Android \ iOS.

סדרת שעוני ה-GPS החכמים Garmin Venu SQ 2 זמינה בחנות Garmin בנמל ת"א, באתר Garmin.co.il ואצל המשווקות המורשות .

מהיבואן רונלייט נמסר כי השעונים מגיעים עם אחריות לשנתיים, והמחיר המומלץ לצרכן הוא החל מ- 1,249 ₪.

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לערוץ

חדשות טכנולוגיה בטלגרם

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות