להביא את הסטייל האישי שלך לידי ביטוי מעולם לא היה רלוונטי יותר. קולקציית אביזרי הלייפסטייל האהובה של Logitech, מציעה מוצרים חדשים בסדרת ה- Pebble 2, ביניהם מקלדת ועכבר קומפקטיים, מעוצבים, ואלחוטיים, שיהפכו את סביבת העבודה לאסתטית יותר ומלאת שיק.

הצמד המודרני והקומפקטי Pebble 2 Combo מציע את מקלדת Pebble Keys 2 K380s החדשה ועכבר Pebble Mouse 2 M350s הכוללים שדרוגים ל- Logitech K380 ועכבר ה- Pebble M350 המוכרים.

המקלדת Pebble Keys 2 K380s מציעה הקלדה נוחה עם מקשים עגולים ושקטים, וגישה מיידית לכפתורי החיפוש, צילום מסך, אימוג'י ועוד, עם מקשים הניתנים להתאמה אישית באמצות יישום +Logi Options.

העכבר הקומפקטי והמעוצב Pebble Mouse 2 M350s מציע מימדים נוחים, משקל קל, ועיצוב מינימליסטי בצורת חלוק נחל עגול המשתלב בכף היד באופן טבעי. טכנולוגיית Silent Touch מצמצמת עד 90% מרעשי ההקלקה והלחצן האמצעי ניתן להתאמה אישית. חדשות טכנולוגיה TECHZ.

כמיטב המסורת של Logitech, גם המוצרים החדשים מחוייבים לסביבה ברת קיימא ומיוצרים מעד 64% פלסטיק ממוחזר במקלדת ועד 76% פלסטיק ממוחזר בעכבר. המוצרים יהיו זמינים לרכישה עם תאימות לסיבת PC או MAC ומגיעים ב- 3 צבעים: אפור כהה (פחם), לבן וורוד.

לעוד מידע על טכנולוגיה , בינה מלאכותית וסקירות גאדג'טים ,
עקבו אחרינו באתר חדשות טכנולוגיה TechZ.co.il

אולי יעניין אותך גם לקרוא
מדריך לסטודנט: כך תבחרו מחשב נייד ללימודים – חדשות טכנולוגיה TechZ
השקת אייפון 15? אפל תקיים אירוע מיוחד בספטמבר – חדשות טכנולוגיה TechZ
האו"ם בקריאה להסדרת בינה מלאכותית בתחום החינוך – חדשות טכנולוגיה TechZ
מדריך: כך תייצרו בקלות מדבקה (סטיקר) לוואטסאפ – חדשות טכנולוגיה TechZ

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות