קרן ההשקעות Red Dot Capital Partners מודיעה על מינוים של אטד פלד ודניאל ארדון ברץ לשותפים. הם יצטרפו לשותפי הקרן – יורם אורון, יניב שטרן וברק סלומון. אטד ודניאל השתלבו בצוות השקעות של רד דוט במהלך הקרן הראשונה והיו חלק משמעותי בהובלת השקעות שביצעה הקרן בחמש שנים האחרונות.

אטד פלד שירת 13 שנים ביחידה מובחרת בחיל האוויר שם מילא מספר תפקידי פיקוד בכירים ובשנת 2015 עבר לארה"ב לטובת לימודי תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת MIT. לאחר התואר שימש כמנהל מוצר בחטיבת הסקיוריטי של סיסקו, אקמאי ו-AWS של אמזון שם עסק באבטחת גישה לרשתות (NAC) וניהול זהויות וגישה (IAM). לאחר כארבע שנים בארה"ב חזר אטד לישראל להצטרף לצוות ההשקעות של Red Dot שם הוא מוביל השקעות במגוון תחומים הכוללים DevOps, Cybersecurity Enterprise IT, B2B SaaS, Climate-tech ועוד. אטד בעל תואר ראשון בניהול מערכות מידע ואווירונאוטיקה מאוניברסיטת בן-גוריון וכן תואר שני נוסף בממשל ואסטרטגיה מאוניברסיטת רייכמן. כיום אטד מכהן בדירקטוריון של הסטארטאפים Sealights, Anecdots, EverC, Codefresh, SupPlant, Coralogix, Perception Point.

דניאל ארדון ברץ גדלה בקנדה וחזרה לארץ לפני כ-12 שנים. היא החלה את הקריירה במחלקת האסטרטגיה ורכישות בNICE, שם במשך חמש שנים הובילה פרוייקטים שעזרו להגדיר את האסטרטגיה של החברה לטווח הארוך והביצוע שלה דרך רכישות. דניאל עזבה את NICE בכדי להצטרף לצוות ההקמה של קרן ההון סיכון של אייל עופר, O.G. Venture Partners, ולקחה חלק בהשקעות הראשונות של הקרן. לפני כ-5 שנים דניאל הצטרפה לRed Dot, שם היא מובילה השקעות במגוון תחומים הכוללים Enterprise Software, AI Infrastructure, Vertical SaaS, Deep Tech, FinTech ועוד. דניאל היא בעלת תואר ראשון ושני במנהל עסקים עם התמחות במימון ואסטרטגיה מאוניברסיטת רייכמן ומכהנת בדירקטוריון של הסטארטאפים Travelier (Bookaway) Trigo, Quantum Machines, ועד לא מזמן גם ב-Granulate (שנרכשה ע״י אינטל). חדשות טכנולוגיה Techz.co.il

קרן Red Dot הוקמה בשנת 2016 על ידי יורם אורון ויניב שטרן. לקרן קבוצה קטנה של משקיעים, הכוללת בין היתר את Temasek, חברת השקעות בבעלות ממשלת סינגפור, Eldridge – חברת אחזקות פרטית מארצות הברית, וכן משקיעים מאירופה, יפן ומדינות נוספות במזרח הרחוק. הקרן מנהלת השקעות בהיקף של 450 מיליון דולר בשתי קרנות דגל ובקרן Opportunity. האקזיטים הבולטים של הקרן כוללים את חברת הסייבר Armis, שנרכשה על ידי על ידי Insight Partners וקרן ההשקעות של גוגל בכ-1.1 מיליארד דולר, Global-e שהונפקה בנאסד"ק בשנת 2021 ונסחרת כיום בשווי שוק של כ-6.5 מיליארד דולר ו- Granulate שנרכשה על ידי אינטל ב-650 מיליון דולר.

יניב שטרן, שותף מנהל ב-Red Dot: "אנחנו מאד שמחים להודיע על מינוי דניאל ואטד לשותפים בקרן ולחזק את פעילות ההשקעות בסטרטאטפים ישראלים במיוחד בתקופה זו. דניאל ואטד הצטרפו לקרן לפני כחמש שנים והעמיקו את היכולת המקצועית של הצוות. בשנים האחרונות הם היו גורם מוביל בפעילות הקרן בארץ ובחו"ל והפגינו יכולת חריגה בזיהוי השקעות מעולות ובבניית מערכת יחסים עמוקה וכנה עם יזמים ומשקיעים. ההחלטה על המינוי אינה רק הצהרה על רמת האמון שלנו ושל המשקיעים ביכולתם להמשיך להוביל פעילות השקעות מוצלחת, אלא גם הצהרה על כוונת הקרן להרחיב ולהעמיק את פעילותה עם חברות טכנולוגיה ישראליות."

לעוד חדשות טכנולוגיה, גיוסי סטארטאפים ועדכונים על בינה מלאכותית – מוזמנים לעקוב אחרינו באתר חדשות טכנולוגיה TechZ.co.il

אולי יעניין אותך גם לקרוא
"אמון בהייטק הישראלי": קרן חדשה להשקעות בחברות סייבר – חדשות טכנולוגיה TechZ
בעקבות הודעת מערך הסייבר: כך תשתיקו שיחות וואטסאפ מגורמים זרים – חדשות טכנולוגיה TechZ
כך לא יצרפו אתכם לקבוצות וואטסאפ ללא רשות – מדריך – חדשות טכנולוגיה TechZ
נלחמים בפייק-ניוז: טיקטוק הסירה מעל 750 אלף סרטונים – חדשות טכנולוגיה TechZ

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות