ASUS הכריזה לאחרונה על ניידי משחק חדשים תחת המותג Republic of Gamers (ROG). מדובר בניידים ROG Strix G15 ו-G17 בגרסת Advantage Edition – הניידים הראשונים בעולם עם השבבים הגרפיים החדשים של AMD, Radeon RX 6800M, המשולבים יחד עם מעבדי Ryzen 9 5900HX של החברה. שני המחשבים שופעים תכונות שנבחרו בקפידה כדי לשחרר את פוטנציאל הביצועים החזק של רכיבים אלה.

מערכת הקירור החכמה של ROG דוחפת את הביצועים של ניידי ROG Strix G Advantage Edition אל הרמה הבאה, והיא משתמש בטכניקות עדכניות כדי להעניק לשחקנים עוצמה מתמשכת הנדרשת לשחק זמן רב יותר ולבצע משימות רבות יותר. ניידי Advantage Edition משתמשים ברכיבים תרמיים ממכתת נוזלית ולא רק על המעבד, אלא גם על השבב הגרפי. בכדי להאיץ עוד יותר את פיזור החום, מהנדסי ASUS פיתחו תא אידוי יעיל במיוחד המכסה באופן מלא את הרכיבים הקריטיים, כולל VRM ב-16 שלבים מסיבי במיוחד.

ניידי ROG Strix G Advantage Edition מאפשרים לגיימרים לבחור בין מסך ברזולוציית FHD בקצב ריענון של 300 הרץ וזמן תגובה של 3 אלפיות-השנייה המוכן לתחרויות, לבין מסך המציע תצוגת WQHD מרהיבה עם קצב ריענון של 165 הרץ וזמן תגובה זהה. שני המסכים משלימים את הסינרגיה עם AMD עם תאימות לטכנולוגיית הסנכרון FreeSync Premium המבטיחה תצוגה חלקה במיוחד.

Strix G Advantage Edition, עם מארז ספורטיבי בהשראת ציוד לספורטאים, מיועד להרשים בכל זירת משחקים. האסתטיקה הייחודית כוללת התייחסויות עדינות ל-דנ"א של AMD, כולל Customizable Armor Caps ותאורת Aura Sync המאפשרים לגיימרים להתאים לחלוטין את המראה. עם התאמות מהות וסגנון, שחקנים רגילים יכולים להפיק יותר מהמשחק, ומתחרים רציניים יכולים להשיג את היתרון הדרוש להם כדי להצליח בשדה הקרב.

הניידים הראשונים העולם עם השבב בגרפי Radeon RX 6800M של AMD, יחד עם המעבד Ryzen 9 5900HX

מאז ההשקה של המוצר הראשון במותג ROG – לוח האם המקורי בסדרת Crosshair – ASUS משתפת פעולה באופן צמוד עם AMD כדי להעצים את כל שחקני המחשב. ניידי ROG Strix Advantage Edition, ה-G15 ו-G17, מובילים את השותפות הזו לגבהים חדשים. הבחירה להשתמש במעבדי ה-Ryzen וה-Radeon של AMD מאפשרת להם לתקוף בבליץ במשחקים תחרותיים, בהזרמות וידאו, בתצוגות בידור וכל מה שביניהם.

ניידי Strix Advantage Edition הם הראשונים להשתמש ב-Radeon RX 6800M החדש, שבב הדגל הגרפי בסדרת Radeon RX 6000 לניידים. מעבדים גרפיים חדשים אלו מביאים את ביצועי הדור הבא יחד עם יעילות צריכת חשמל לניידי המשחקים. הם מבוססים על ארכיטקטורת RDNA 2 של AMD המשלבת מעקב קרניים, אפקטים חישוביים ומסורתיים כדי לאפשר תמונה חיה יותר וחוויה עוטפת עמוקה יותר. ל-Radeon RX 6800M יש עוצמה המספקת לגרפיקה חלקה כמשי במגוון רחב של משחקים.

המעבד רב העוצמה Ryzen 9 5900HX, כחלק מסדרת Ryzen 5000 המעודכנת, מיוצר בטכנולוגיית 7 ננו-מטר חדשנית והוא תוכנן מהיסוד כדי לספק את חוויית המשחק הסוחפת ביותר שאפשר לקבל במחשב נייד. הוא משתמש ב-8 ליבות וב-16 נימי עבודה כדי לנוע בתאוצה בעומסי עבודה כבדים מרובי מטלות ומרובי נימים. קירור מתקדם מסייע למעבד בפני עצמו לפעול באמצעות עד 90 וואט של כוח רציף, וניתן לדחוף את מגבלת ההספק עוד יותר באמצעות ROG Armory Crate.

הטכנולוגיות SmartShift ו-Smart Access Memory, הבלעדיות ל-AMD, מספקות יתרון ברור מכיוון שהן מאפשרות למעבד ולשבב הגרפי לעבוד בתיאום טוב יותר אחד עם השני. SmartShift מגבירה את הביצועים תוך כדי תנועה באופן דינמי ומעבירה כוח בין המעבד והשבב הגרפי בהתאם לדרישות של עומס העבודה. בין אם אתם מעוניינים בקצב פריימים גבוה ביותר במשחקים הכי חדישים, או ליצור תרשימי תלת ממד מורכבים, או לערוך סרטים קולנועיים, היא תמטב את סביבת העבודה כדי להבטיח זמינות של מספיק עוצמה בעת שאתם זקוקים לה. הממשק לחומרה והשימוש באלגוריתמים של לימוד מכונה שמאחורי הטכנולוגיה הזו יכולים לשפר את הביצועים עד 15%.

Smart Access Memory דוחפת את הביצועים קדימה בתרחישי משחק רבים על ידי שיפור העברת הנתונים בין המעבד לשבב הגרפי. מערכות רגילות יוצרות צוואר בקבוק מכיוון שהן מאפשרות למעבד לגשת לחלק קטן בלבד מהזיכרון הגרפי בכל עת. Smart Access Memory מסירה את המגבלה הזו כדי לרתום את כל הפוטנציאל של ממשק ה-PCI Express, וכך הוא מאפשר למעבד גישה אל כל הזיכרון של השבב הגרפי בבת אחת.

גיימרים יכולים לתמוך בהרגל שלהם לעבוד בסביבה מרובת המשימות שלהם על ידי תמיכה של עד 32 גיגה-בייט זיכרון DDR4-3200 בביצועים גבוהים למעבד Ryzen 9 5900HX. הם יכולים לעשות יותר בכל רגע, למלא את ספריית המשחקים שלהם ולשמור את המשחקים הטובים ביותר שלהם באחסון NVMe SSD מהיר במיוחד בנפח של עד 1 טרה-בייט אשר טוען הכל במהירות על. מחשבי Strix G Advantage Edition מגיעים עם תושבת M.2 נוספת שמקלה על הוספת נפח אחסון נוסף.

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות