חברת אסוס (ASUS) מכריזה על סדרת מכשירי טלפונים סלולרים לקהל הגיימרים ROG Phone 5.
מותג המשחקים Republic of Gamers, מכריז היום על ROG Phone 5, ROG Phone 5 Pro ו-ROG Phone 5 Ultimate, ההתגשמות המעודכנת והעוצמתית ביותר של טלפונים מתקדמים המיועדים בעיקר למשחקים.

מעבד מתקדם, מערכת קירור משודרגת

סדרת ROG Phone 5 מונעת עם העוצמה של מעבד הדגל של Qualcomm, Snapdragon 888 5G Mobile Platform, המציע קישוריות 5G מתקדמת ותכונות פרמיום, כולל Qualcomm Snapdragon Elite Gaming. מערכת הקירור המשודרגת, GameCool 5, יחד עם מנהל ביצועים חדש ב- Armoury Crate, מבטיחים ביצועים מרביים הזמינים עבור כל תרחיש משחקים.
סדרת ROG Phone 5 מצוידת במסך AMOLED עם קצב ריענון של 144 הרץ וזמן תגובה של 1 אלפיות השנייה המיוצר בידי Samsung, המציע תאימות לתקן HDR10+, ועם קצב דגימת מגע מוביל של 300 הרץ, ועם שיהוי מגע שעומד על זמן קצר במיוחד של 24.3 אלפיות-השנייה.

סוללה עוצמתית
בנוסף יכולים הגיימרים לשחק זמן ממושך יותר עם טלפוני ROG Phone 5 הודות לסוללת 6,000mAh מפלצתית שגם נטענת בזמן קצר ביותר באמצעות מטען HyperCharge המציע הספק של 65 וואט.
סדרת ROG Phone 5 ממשיכה להציג לראווה את פילוסופיית העיצוב 'נוצר עובר שחקנים' של ROG עם ROG Vision, תצוגת מטריצה שלא נראתה כמוה עד כה – הזמינה באופן בלעדי ב-ROG Phone 5 Pro וב-ROG Phone 5 Ultimate – ומראה אנימציות מותאמות בתגובה לאירועי מערכת או התרחשויות במשחקים.

הטלפונים החדשים מציעים בנוסף שיפורים מסיביים במערכת בקרת המשחק AirTrigger 5 החלוצית שעדיין אין לה מתחרים, ואת מערכת האודיו GameFX רבת העוצמה שעברה שיפוץ ומציעה כעת צלילים שעוטפים את השחקן עוד יותר.

האביזרים המודולריים של ROG Phone 5

עם הטלפון החדש הושק גם מספר אביזרים מודולריים הממטבים את חוויות המשחק. ROG Kunai 3 Gamepad הוא בקר משחק כמו של קונסולות לסדרת ROG Phone 5, ולתוספת הגנה וסגנון, ROG Lighting Armor Case יעניק לטלפון המשחקים מראה מרהיב שכולל תמיכה בתאורת Aura.

זמינות ומחירים

  • גרסת ה-16 גיגה-בייט של ROG Phone 5 תגיע לישראל קראת סוף מרץ במחיר מומלץ של 4,699 שקלים.
  • גרסת ה-12 גיגה-בייט של ROG Phone 5 תגיע לישראל קראת סוף מרץ במחיר מומלץ של 4,299 שקלים.
  • ROG Phone 5 Pro ו-ROG Phone 5 Ultimate לא יימכרו בישראל.
  • הלקוחות בישראל יהנו משנה אחריות VIP מורחבת הכוללת איסוף והחזרה מבית הלקוח וביטוח שבר, כשעלות תיקון מסך בפעם הראשונה תהיה 199 שקלים בלבד.

כרטיסי גרפיים חדשים למחשב של ASUS

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות