עדכון המוצר יכלול יכולות חדשות ופיצ'ר ייחודי שינגיש פעולות מול לקוח בתצוגה אחת, יכולת להתאים אישית את הפלטפורמה בהתאם לעסק ותמיכה בעברית ובטקסט מימין לשמאל

חברת הטכנולוגיה הבינלאומית, Zoho, הציגה היום (ג') את הגרסה העדכנית ביותר של פתרון ה-CRM שלה לעסקים קטנים -Bigin. לראשונה בעדכון נכללת גם השפה העברית ותמיכה בטקסט מימין לשמאל. הפתרון, שהושק לראשונה בשנת 2020, מספק לעסקים קטנים וזעירים את הכלים והתובנות הדרושים להם כדי לשמור ולהצמיח קשרים משמעותיים עם הלקוחות שלהם. 

הגרסה העדכנית של Bigin מציגה את הפיצ'ר החדש Team Pipelines שמנגיש פעולות שונות מול לקוחות לתצוגה אחת של 360 מעלות ניהול לקוח. כעת עסקים יכולים לחבר בין תהליכים מרכזיים של לקוחות כגון ניהול עסקאות, הצטרפות, משלוח, הדרכה, ניהול כרטיסים, בקשות להחזר כספי, המלצות של לקוחות ועוד, ובכך להבטיח לעסקים קטנים לנהל את התהליכים היומיומיים שלהם בצורה פשוטה יותר. עסקים יכולים כעת ליהנות מ-CRM שלם שאינו רק ניהול מכירות ומציע להם מקור יחיד של אמת בכל הנוגע לניתוח נתוני לקוחות.

לצד Team Pipelines, זוהו הציגה דרך חדשה לחיבור רשומות לקוחות על פני תהליכים שונים. הפיצ'ר Connected Pipelines, יסייע לעסקים להפוך את העברת נתוני הלקוחות על פני צינורות שונים ולאפשר חוויות לקוח חלקה מקצה לקצה, יצירת הרשומות באופן אוטומטי ולחסוך בזמן בהזנת מידע חוזר על לקוחות ולהתמקד בשירות ללקוח. כמו כן, לראשונה, Bigin תפתח את פלטפורמת המפתחים שלה אל רשת של מפתחי אפליקציות ושותפים גלובליים המחפשים ליצור פתרונות מותאמים אישית. באמצעות כלים ורכיבים למפתחים שונים כמו שדות מותאמים אישית, כפתורים, קישורים, ווידג'טים, רשימות קשורות וממשקי API של REST, מפתחים יוכלו ליצור תוספות חדשות שניתן יהיה לייצר איתן רווח ב-Bigin Marketplace.

"בחירת הטכנולוגיה הנכונה לניהול התפעול מול הלקוחות הוא אתגר גדול לעסקים קטנים מסיבות רבות הקשורות לזמן, עלות והטמעה" אמר עלי שאבדר, מנהל הפעילות של Zoho במזרח התיכון ואפריקה. "כיום, Bigin, הוא הפתרון היחיד שמפגיש את כל פעולות הלקוחות כמו מכירות, הרשמה, משלוח, הדרכה ועוד לממשק אינטואיטיבי אחד שלוקח רק חצי שעה לפריסה. הפתרון מאפשר לעסקים קטנים לקבל תובנות מחודדות למסע הלקוח ולמשוך ולשמר לקוחות. עסקים קטנים צריכים טכנולוגיית CRM המתאימה לצרכים הייחודיים שלהם כדי לסייע להם להתפתח אל העולם החדש". 

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות