חטיבת הסייבר של קבוצת SQLink חתמה הסכם שת"פ מקצועי עם ReviveSec
CyberLink מקבוצת SQLink, הודיעה היום כי חתמה על הסכם שת"פ מקצועי עם חברת ReviveSec, המתמחה בפיתוח אבטחת מידע לעולם האוטומציה. שיתוף הפעולה יחל בשוק הישראלי ובהמשך צפוי להתרחב לשוק העולמי.
במסגרת ההסכם תבצע אסקיולינק Product to Market לשוק הישראלי, תרחיב את השיווק והמכירות אל מול לקוחות רלוונטיים שבאמתחתם מוצרי פיירוול ותעניק תמיכה ב-Level1.
ReviveSec תתמקד בפיתוח ואסקלציה לתמיכה מתקדמת.
שיתוף הפעולה נרקם על שום היתרון התשתיתי העצום שמציגה כל אחת מהחברות בעולם העסקי בשוק הישראלי, בכל מגזרי המשק, ביניהם: היי-טק, ממשלה, ביטחון, מוסדות פיננסיים וסטארט-אפים.
מערכת Revive מתמחה בעולמות הפיירוולים ובתחומי הפעילות של צ'קפויינט. לחברה ניסיון רב בבדיקות ה-Gateway ובעלת יכולת אנליזה מהירה לתקלות. החברה פועלת גם בענן, שם היא תומכת בפיירוולים בתחומי AZURE ו-AWS. Revive עושה שימוש בטכנולוגיות אוטומציה, DevOps ואלגוריתמיקה מעמיקה.
ניר בר נתן, CISO & Director of Cyber Security Services בקבוצת אסקיולינק, אומר: "אנחנו פונים בעיקר לחברות בינוניות עד גדולות, כאלה שמגנות על הרשת שלהם עם לפחות CLUSTER אחד ומעוניינות לקבל שקיפות מלאה. בשל הביקוש הרב לפתרונות אלה הצפי שלנו הינו שוק בעל נפח של מיליוני שקלים בשנה בשוק הישראלי לבדו".
דניאל לוי, מייסד ו-CTO של חברת RevivSec, אומר: "המטרה שלנו היא להיכנס לשוק הישראלי עם מוצר חדשני בעל ערך מוסף מאד גבוה, כזה שאין לו מתחרים. מצאנו כי CyberLink, חטיבת הסייבר של אסקיולינק, מחזיקה בארסנל פתרונות ייחודיים, מנוהלים בתחום אבטחת המידע והגנת סייבר וזה בדיוק המקום שאנחנו רוצים להיות בו".
אודות SQLink
קבוצת SQLink, מחברות התוכנה הגדולות בישראל, ספקית פתרונות ושירותים במגוון עולמות הטכנולוגיה.

חדשות טכנולוגיה, בינה מלאכותית, סייבר ועוד - מור בסן

תפריט נגישות